Wasko - ruimte om te groeien

Nieuws

Groene BSO Wilgenweg start op 17 mei

Geplaatst door Ronald op 7 februari 2010

In tegenstelling tot ons eerdere bericht, start de Groene BSO Wilgenweg op maandag 17 mei, de eerste schooldag na de meivakantie. Wij willen de laatste puntjes goed op de i zetten voordat wij van start gaan. Om die reden starten we niet vóór de meivakantie, zoals aanvankelijk de bedoeling was, maar er direct na.

In de week van 8 februari is de werving gestart van de kinderen voor de Groene BSO in Groot-Ammers. Op de Groene BSO draait het allemaal om de vragen: hoe kunnen we met zorg voor natuur en milieu hier en nu iets realiseren, waar het interessant en leuk spelen én leren is? En hoe kunnen we van mensen uit onze omgeving kennis en vaardigheden opdoen en nieuwe kennis ontwikkelen?

Op onze website vindt u meer informatie over de Groene BSO. Als u hier klikt kunt u bijvoorbeeld al genieten van de foto's die zijn gemaakt van de open dag op het landje van de Groene BSO. En als u hier klikt leest u meer over de achtergronden van de Groene BSO. Ook vindt u daar informatie als u uw kind voor de Groene BSO wilt inschrijven.

« Terug naar het overzicht