Nieuws
Wasko opnieuw HKZ-gecertificeerd
De driejarige herbeoordelingsaudit is positief verlopen: Wasko is opnieuw HKZ-gecertificeerd voor een periode van drie jaar. Wij behoren hiermee tot de selecte groep van 224 kinderopvangorganisaties die HKZ-gecertificeerd zijn.
Duidelijke koers en grote betrokkenheid van iedereen
De auditor van certificerende instelling Kiwa was zeer te spreken over onze ambitieuze visie, de duidelijke koers van Wasko, het geven van ruimte aan elkaar voor ontwikkeling, en de grote betrokkenheid van iedereen in de organisatie bij het welzijn en welbevinden van de kinderen.
De grootste waarde van het kwaliteitssysteem is de continue leer- en verbetercyclus: "door te werken met een kwaliteitssysteem is de organisatie voortdurend aan het verbeteren", aldus een trotse Wasko-directeur Ronald van Rooden.
